Školní soutež

Za kreativní příspěvky budeme školáky opět odměňovat pobytovými zájezdy. Tři báječné dny mimo školu! Po dobu fungování naší školní soutěže se nám podařilo dostat do přírody více jak 720 dětí. Pro veliký zájem a úspěch jsme se rozhodli v soutěžích pokračovat i v tomto školním roce 2018/2019. Během školního roku proběhnou čtyři soutěžní kola, soutěží se tedy o čtyři atraktivní pobytové zájezdy pro celé třídy. 

Chcete i vy vyhrát zájezd pro celou vaši třídu na 3 dny zdarma? Stačí jen vytvořit fotografii celé vaší třídy, která bude znázorňovat dané téma a k této tématické fotografii napsat miničlánek na 300 slov k danému tématu.

Za kreativní příspěvky odměňujeme školáky pobytovými zájezdy. Tři báječné dny mimo školu!

Pro jednotlivá kola byla vybrána následující 4 témata (od kdy a do kdy je můžete zasílat):

1) Žádný strom neroste do nebe (15. září – 15. listopad)

2) Zakázané ovoce chutná nejlépe (15. listopad – 15. leden)

3) Po listí padají stromy (15. leden – 15. březen)

4) Starý strom se dá těžko přesadit (15. březen – 15. květen)

Kompletní pravidla k soutěži najdete zde: pravidla 

 

Soutěžíme o atraktivní ceny – čtyři pobytové zájezdy pro celé třídy na 3 dny. Jedna výhra je určena pro maximální počet 30 osob. (jedna třída včetně dozoru). 

Soutěž je určena pro všechny základní a střední školy na území ČR.

Úkolem je vždy vytvořit současně fotografii, na které bude celá třída, a napsat krátký  článek. Fotografie s článkem se musí shodovat s daným, vyhlášeným tématem soutěže z oblasti českých přísloví. Příspěvky zasílejte na e-mailovou adresu:  skolnisouteze@vyletysoucasnosti.cz       

Kritériem pro hodnocení je kreativita zaslaných příspěvků. I jedinec může poslat celou třídu na třídenní výlet.