Pozvánka na společenský večer – Tanec pro Rael

by redakce Výlety současnosti 55 views0

Vážení příznivci Školky pro Rael,

je to zhruba rok, co jsme se sešli v prostorách Divadla ABC na Koncertu pro Rael. Od té doby se v rámci našeho projektu udály dvě zásadní události. Tou první byla samotná stavba budovy školky, která se také zdárně dostavila. A tou druhou událostí je fakt, že se školka 4. 1. otevřela, nyní je již v provozu a navštěvuje ji zhruba 60 dětí.

Jako poděkování všem podporovatelům, sponzorům, pomocníkům a africkým nadšencům jsme se rozhodli uspořádat další velkou akci. Společenský večer Tanec pro Rael se uskuteční v nádherných prostorách Empire Hall ve Slovanském domě,jejichž pronájem jsme dostali jako sponzorský dar.

I přesto, že se jedná o poděkování, celý výtěžek z akce půjde na projekt školky. To, že je budova postavená a v provozu, není konec. O projekt se budeme nadále starat, kontrolovat chod školky a podporovat školáčky z nejchudších rodin. A díky vaší přízni se nám snad povede projekt do budoucna rozšířit, možností se nabízí mnoho.

A nyní přichází informace k samotné události. Akce začíná v 18:30, kde na vás bude čekat welcome drink. V 19:30 začíná samotný program a konec je plánován na 1:00.

Cena vstupenky je 500,-

Rezervace a nákup zde-

https://skolkaprorael.proplesy.cz/

Dresscode je formální, hodný večerní společenské akce. Pokud se podíváte na stránky Empire Hall (https://www.empire-hall.cz/cz), určit vás to povede tím správným směrem.

Program bude opravdu nabitý. Co všechno vás čeká a co je v ceně?

– raut, kde si budete moci dát něco dobrého k jídlu i pití
– tombola o zajímavé ceny
– fotokoutek, ze kterého si budete moci odnést památku na tento večer a to kolikrát budete chtít
– ukázka africké módy v podobě módní přehlídky
– výstava o projektu
– profesionální předtančení Jirky Grosse a jeho taneční partnerky Michaely Haladové z JM Dance
– afterparty s DJ WhiteCat

Kdo vás bude provázet večerem a kdo vystoupí na konci oficiální části si zatím necháme pro sebe. Ať jste také trochu napjatí.

A hlavně! Podpoříte projekt školky, protože všechny peníze za vstupenky poputují do Afriky.

Velké poděkování patří našemu generálnímu partnerovi a sponzorovi – Český svaz projektů. Bez něj bychom jen těžko akci pořádali.
Děkujeme také všem, co se nás rozhodli podpořit, přislíbili zdarma své služby, nabídli slevu či něco darovali. A také samozřejmě všem, co přijdou.

Doufáme, že se první sobotu v březnu sejdeme v co největším počtu a zaplníme sál do posledního místa!

Budeme se na vás moc těšit,

Váš team Rael.

tanec pro rael plakat