O nás

Výlety současnosti – časopis plný emocí a zážitků

Nehledejte! Prostě jen čtěte!

Přečíst si informace o přírodní či historické památce na internetu anebo na informační ceduli u silnice umí každý. My však pro Vás sbíráme zážitky!

Objevujeme neobvyklá místa, doporučujeme přitažlivé typy na výlety.

Vždyť i u nás v Čechách a na Moravě jsou místa dech beroucí. A že mnohé z nich málem na mapě nenajdete?

Buďte s námi mezi prvními, kteří navštíví místa, která dobijí naše baterie v dnešním hektické době. Místa, kde si jedem odpočinout a to jak jednotlivci, tak celé rodiny.

Kam vyrazit s rodinou? Co sebou? Čím děti překvapit a výlet jim zpříjemnit?

Náš rodinný časopis Vás v plánování samotné nenechá!

Hledáte typy pro firemní akce? Naše redakce se postará o ucelený itinerář cesty. Výběr lokality, ubytování, program plný adrenalinu, ale i prostory pro porady a meetingy….to vše u nás v časopise najdete….stačí jen vybrat vhodný termín a vyrazit na stmelovací výlet.

Máte výčitky, že stále pracujete a nemáte čas na své blízké? Pojďte s námi chvíli vysadit a zažít se svou přítelkyní či manželkou kousek té ztracené romantiky! Vezměte ji na místo, kde můžete netradičními způsoby opět darovat své srdce….

Máme pro Vás netradiční typy na romantická místa, kde můžete být jen ve dvou. Místa kde si můžete říci své „ANO“. Místa, kde prožijete nezapomenutelné. V každém čísle našeho časopisu Vám přinášíme typy, které prostě musíte sami vyzkoušet….

Letecký pohled 2008

VÝLETY S RODINOU

Hubert 3

TIPY NA FIREMNÍ AKCE

_NIK1947 malé

VÝLETY ZA PAMÁTKAMI

Nejezdíme za památkami! Jezdíme za zážitky, pocity, za dobrou kuchyní, za objevením nových míst…..

Sbíráme to, co se nikdy nezapomíná a neztratí. A to je to co můžeme sami doporučit! Všechna místa jsme pro Vás jako redakce osobně navštívili, vyzkoušeli, ochutnali, vyfotili a důkladně popsali.

A kde všude jste již s naší redakcí byli?

Pokud bychom měli označit všechny lokality, pak snad nebude mapa pod špendlíky ani vidět. Nehledě na to, že s každým vydaným číslem přibývá několik dalších zajímavých míst.

Cesty redakce vedly i za hranice. Navštívili jsme společně Norsko, Nový Zéland, Rakousko, Německo, Turecko, Chorvatsko, Mauricius, Německo i Itálii. Historické památky, čistá moře a úžasní „domácí“ průvodci.

Kdo ze známých osobností cestoval s námi anebo přispěl svými zážitky z cest?

Například herci Luděk Munzar či Jan Čenský, zpěvačka Bára Basiková, atletka Šárka Kašpárková, automobilový závodník Karel Loprais. Také jsme pro Vás vyzpovídali fotbalového rozhodčího Ivana Grégra a sportovní střelkyni Kateřinu Emmons
Až budete plánovat své další cesty, nezapomeňte si sebou přibalit časopis Výlety současnosti.
Cestám ZDAR!

Vaše redakce