Co je to loď Captain Morgan? Kde sídlí? Jaký je její koncept a proč o ní vůbec píšeme? Vše se dozvíte v tomto článku, proto neváhejte a čtěte dál.

Loď Captain Morgan je největší party lodí na Pražské náplavce, která letos oslavila již 2. narozeniny.

Sídlí pod palackého mostem,  na Rašínově nábřeží a je doslova ozdobou náplavky. Poznáte ji díky černo-červené barvě a velikým pirátským plachtám. Vstup je od 18 let a otevírací doba se obvykle pohybuje od  15 – 03 hodin. Jedná se o sezónní provoz, loď otvírá na jaře, dle počasí většinou v dubnu.

Každý den Vám hrají super  DJ’s a často zde vystupují i živé kapely, které si užívají nejen lidé na lodi, ale i kolemjdoucí na náplavce.

Během roku loď pořádá různé akce (narozeniny lodě, letošní finále Robinsonova ostrova a další). Můžete si zde zařídit také soukromé akce, jak na palubě, tak v podpalubí, dle Vašich přání a s možností caterignu. Často sem mladí lidé chodí oslavovat své narozeniny, či rozlučky se svobodou.

Profesionální barmani Vám připraví všechny možné drinky, které si jen vyberete, avšak klasikou je na takovéto lodi samozřejmě rum Captain Morgan s Colou, Captain Cuba Libre, Captain Mojito a mnoho dalších.

Pokud Vám vyhládne, můžete si zde dát nejlepší burger široko daleko za super cenu. Suroviny jsou vždy čerstvé a hovězí maso je z bio chovů, proto se můžete těšit na výborný zážitek pro Vaše chuťové buňky.

Na lodi panuje příjemná atmosféra a je výborným místem pro strávení odpoledne, či večera s Vaší drahou polovičkou, nebo jentak s přáteli. Třešničkou na dortu je krásný výhled na Pražský hrad.

podpalubí 2Loď Captain Morgan 1podpalubí 1HON_2412'Loď Captain Morgan 2'